Bruslení   -  technika hole  -  hra  –  zábava

Tyto 4 slova popisují a tvoří filosofii Panči mezinárodní hokejový školy.

 

 

Bruslení

Bruslení je základním předpokladem pro každého hokejové hráče a je tím pádem nejdůležitěšjí částí naší výuky. Zaměřujeme se na správné učení a také provední techniky bruslení.

·          Bruslení vpřed/vzad

·          Obraty

·          Změny směru jízdy

·          Změny rychlosti

·          Powerskating – jízdě na hranách

 

 

Hra

Hokej, jako taktická hra si zakládá na schopnosti hráče rychle  myslet, pozorovat a umět se ve vteřině rozhodnout pro danou variantu. Hráči musí umět pochopit cíl a taktiku svého týmu a vše provést na ledě. Proto klademe důraz na hru na malé i velké ploše. Pomáháme hráčům porozumět a číst hru.

·          Hra na malém hřiště

·          Hra na velké ploše

Technika hole

Vedení kotouče bez pohledu na puk, je předpokladem ofensivní hry, která zahrnuje také nahrávku, zpracování a střelbu. Tyto dovednosti zdokonalujeme také při speciálnim off ice – tréninku mimo led.

·          Kontrola kotouče ve stoje a v pohybu

·          Periférní vidění kotouče

·          Kličky

·          Nahrávka a zpracování

·          Technika střelby

 

 

Zábava

Panči mezinárodní hokejová škola nabízí dětem zažít neobyčejný sportovní prázdninový týden plný nejen sportovních překvapení.

Náš cíl je spojit trénink, disciplínu a samostatnost se zábavou a radostí. Tento pocit chceme předat všem hráčům jak  na ledě tak i mimo led, neboť s dobrou náladou jsou hráči připraveni dát do tréninku víc usilí, lépe se učí a rádi trénují.

Dáváme dětem možnost tvořit nové mezinárodní přátelství, která mnohdy přetrvávají i do dospělosti